4 травня, у Неділю жінок-мироносиць, голова Синодального відділу «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) зустрілася з представницями громадського об’єднання “Всеукраїнського союзу православних жінок”, що зібралися в колишній «папірні» Києво-Печерської Лаври, а нині Історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» (м. Радомишль, Житомирської обл.).
У зустрічі також взяли участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який привітав жінок зі святом, та Ольга Богомолець.
Також митрополит Олександр передав до замку-музею примірники факсимільних виданнь Пересопницького Євангелія XVI ст., Луцького Євангелія XIV ст. та Луцького псалтиря ХIV ст.
Просмотров: 14










