ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ. Голова Синодального відділу «Церква і культура» зустрілася з представницями громадського об’єднання “Всеукраїнського союзу православних жінок”

4 травня, у Неділю жінок-мироносиць, голова Синодального відділу «Церква і культура»  ігуменя Серафима (Шевчик) зустрілася з представницями громадського об’єднання “Всеукраїнського союзу православних жінок”, що зібралися в колишній «папірні» Києво-Печерської Лаври, а нині  Історико-культурному комплексі «Замок Радомисль» (м. Радомишль, Житомирської обл.).

У зустрічі також взяли участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який привітав жінок зі святом, та Ольга Богомолець.

Також митрополит Олександр передав до замку-музею примірники факсимільних виданнь Пересопницького Євангелія XVI ст., Луцького Євангелія XIV ст. та Луцького псалтиря ХIV ст.

 

 

 

Просмотров: 14

Залишити відповідь