Блаженніший Митрополит Онуфрій: Ми повинні бути готовими перетерпіти скорботи і іноді доведеться це робити довго

Нехай благодать Божа допомагає нам нести свій хрест на землі з вдячністю за все.

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій 21 серпня 2016 року під час недільної проповіді в Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Цього дня у Святому Євангелії говорилося про диво ходіння Спасителя по водах і порятунок потопаючого апостола Петра (Мф. 14:26-33).

За слова Архіпастиря, у цьому євангельському епізоді Господь навчає нас терпінню під час скорбот. Він вчить не нарікати, а дякувати Богові за все.

«Господь знав, що апостоли знаходяться на морі і море бушує, вони борються зі стихією, але нічого у них не виходить, але не поспішав їх рятувати. Він приходить тільки під ранок, — продовжив Блаженніший владика. — Господь навчає через це нас тому, що ми повинні бути готовими перетерпіти скорботи і іноді доведеться це робити довго».

Але Господь обов’язково прийде і врятує того, хто потребує Його допомоги. Адже Спаситель прийшов, і стихла буря.

«Нехай Господь допомагає нам проводити своє життя в терпінні, в молитві, щоб ми зрозуміли, що Господь є все. Ми красиві, шляхетні тільки тоді, коли живемо з Богом, коли сповнені Божественної благодаті. Нехай ця благодать переповнює наші душі і допомагає нести свій хрест на землі з вдячністю за все і бути спасеними на Небі в Іісусі Господі нашому», — побажав Предстоятель.

Просмотров: 717

Залишити відповідь