Митрополит УПЦ взяв участь у прийомі з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Білоруссю

14 грудня 2016 року, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Сокола І. С., голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин взяв участь у прийомі з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Республікою Білорусь і Україною. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Білоцерківської єпархії.

У прийомі взяли участь представники Верховної Ради України, ряду міністерств, голови міських державних адміністрацій, іноземні дипломати, діячі культури, представники української громадськості та члени білоруської діаспори.

Просмотров: 203

Залишити відповідь