22 вересня 2018 року, напередодні Неділі 17-ї після П’ятидесятниці, перед Водвиженням, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Його Блаженству співслужив керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, а також духовенство Лаври та гості обителі у священному сані.
Завтра Архіпастир очолить Божественну літургію у цьому ж храмі. Початок богослужіння о 8:30.
Сьогодні вранці Предстоятель звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому соборі Чернігова.
Просмотров: 1084




























