9 червня 2021 року, у свято віддання Пасхи, митрополит Балтський і Ананьївський Алексій звершив освячення престолу та Божественну Літургію в храмі Різдва Божої Матері с. Гольма Одеської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Балтської єпархії.
Владиці співслужили благочинний храмів Савранського округу протоієрей Михайло Федун, благочинний храмів Балтського округу протоієрей Роман Іванюта, протоієрей Степан Яворський, настоятель храму с. Гольма протоієрей Володимир Федун, священик Олександр Ісаченко, священик Андрій Федун.
Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!
Просмотров: 419













