8 жовтня 2021 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чин освячення нового храму на честь Покрова Божої Матері та Божественну літургію у селі Лопатин Козятинського району, а напередодні освятив накупольні хрести для нового храму УПЦ в с. Коло-Михайлівка Вінницького району Вінницької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Вінницької єпархії.
Храм будувався близько 20 років зусиллями місцевих жителів.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архімандрит Аркадій (Сенчуківський), благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий, протоієрей Андрій Фатич, настоятель храму ієрей Олексій Якубівський, ієрей Богдан Михальський, диякон Андрій Балан.
Після богослужіння і проповіді архієрей привітав настоятеля і вірян з визначною для села подією.
Священика Олексія Якубівського та активних помічників, які допомагали завершити будівництво, архієрей відзначив нагородами.
7 жовтня митрополит Варсонофій звершив чин освячення накупольних хрестів для нового храму УПЦ в с. Коло-Михайлівка Вінницького району. Протягом майже трьох років віряни Покровської громади, яких у свій час зрадив настоятель, молились у приватному будинку одного з парафіян.
Згодом віряни розпочали будувати новий храм. Небайдужі люди пожертвували ділянку, зробили проект, закупили матеріали, оплатили монтаж. І вже 28 жовтня відбудеться освячення храму.
Після молитви ієрарх вручив благодійнику Войшицькому Олегу Леонідовичу орден святителя Миколая Чудотворця, також інші помічники отримали Грамоти митрополита Варсонофія.
Просмотров: 344


























