Намісники та ігумені всіх монастирів Мукачівської єпархії помолилися за мир та Українських захисників

2 березня 2022 року в Красногірському чоловічому монастирі на честь Всіх Святих у місті Мукачево Закарпатської області відбувся молебень перед святинями обителі за участю всіх намісників та ігумень всіх монастирів Мукачівської єпархії. Про це повідомив митрополит Мукачівський і Ужгородський Феодор у себе на сторінці у фейсбук, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Молебень “за мир, припинення війни зі сторони Росії та за благословення наших Українських захисників” очолив митрополит Феодор.

Просмотров: 1481