Останні кілька днів у Києві встановлюють захисні конструкції для пам’яток культурної спадщини. Роботи з монтажу спільно із небайдужою громадськістю здійснює Департамент охорони культурної спадщини. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт kyivcity.gov.ua.
Були завершені роботи біля пам’ятника князю Володимиру, наразі проводять роботи на пам’ятниках княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозваному, просвітителям Кирилу і Мефодію тощо.
«Я дякую колективам Департаменту охорони культурної спадщини та Київського науково-методичного центру за самовіддану роботу. Окрема подяка всім небайдужим киянам, бізнесу, які за ці кілька днів неймовірно допомогли і продовжують нам допомагати» – наголосив директор Департаменту Олександр Никоряк.
Усіх небайдужих представників будівельного бізнесу запрошують долучитися до захисту пам’яток Києва. Контакти за посиланням.
Просмотров: 257










