Київські духовні школи продовжують надавати всебічну допомогу українським військовослужбовцям та мирним жителям, які постраждали внаслідок російського військового вторгнення на територію України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС.
11 квітня 2022 року в адміністративному корпусі Київських духовних шкіл відбулась зустріч ректора КДАіС єпископа Білогородського Сильвестра з бійцями Збройних Сил України, які обороняють нашу Державу в Миколаївській області. Участь у зустрічі від Духовної академії також взяли перший проректор, настоятель Академічного Свято-Воскресенського храму (Афганського храму) протоієрей Сергій Ющик та благочинний Академічного храму на честь Різдва Божої Матері архімандрит Досифей (Михайлюк).
Під час зустрічі єпископ Сильвестр передав українським захисникам індивідуальні аптечки і засоби обігріву. Закупівля амуніції стала можливою завдяки зусиллям українських емігрантів зі Львова, які проживають у м. Клівленд (штат Огайо США), Шуневич Миколаю та Олександрі. Крім цього, благодійники передали українським військовим бронежилети та медикаменти одразу на передову.
Підписуйтесь на наш канал в Телеграм.
Просмотров: 494







