У своєму слові до випускників Київських духовних шкіл Блаженніший Митрополит Онуфрій зазначив, що попри те, що цей рік був складним, ніхто з вихованців, вчителів та наставників не умалив своєї любові до Бога. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
За словом Блаженнішого владики, «цей рік був незвичайним, напевно, неповторним. Історія знає багато різних епох, різних політичних режимів, але того, що ми пережили цього року, напевно, за всю історію нашої Руської Православної Церкви взагалі не було. Господь искусил нас, яко серебро искушается огнем».
«Ми складали іспит на вірність Богові. І мені радісно, що ніхто з наших вихованців, вчителів та наставників не умалив своєї любові до Бога і до ближнього», — підкреслив Архіпастир.
Його Блаженство сказав, що плодами вірності й любові до Бога є те, що багато випускників Духовних шкіл «поспішили скоріш посвятити себе на служіння Богу — прийняти чернечий постриг чи священний сан».
«Це хороший знак, який говорить про те, що ті науки, які ми самі вивчаємо, які вам пропонуємо, приносять добрі плоди, виховують у людині почуття любові до Бога і до ближнього. Це основне, чим має бути наповнена людина», — наголосив він.
Підписуйтесь на наш канал у Телеграм
Просмотров: 282

