9 вересня 2022 року з благословення митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема священнослужителі Криворізької єпархії долучились до формування банку крові для постраждалих від військових дій та поранених Захисників України. Також участь у благодійному заході взяли іподиякони митрополита Єфрема. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Криворізької єпархії.
Даний захід відбувся завдяки старанням благочинного Криворізького лікарняного округу протоієрея Вадима Уяздовського.
Просмотров: 374

