21 вересня 2022 року, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій звершив Божественну літургію в будинку села Сураж Шумського району Тернопільської області, який віряни придбали для звершення богослужінь, замість захопленого представниками “ПЦУ” храму. Про це повідомляє правозахисниця Вікторія Кохановська на своїй сторінці у Facebook, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
«Парафіяни організувалися, придбали будинок, зробили ремонт, облагородили і тепер хоч і в тісноті, але з Богом», – пише В. Кохановська.
Просмотров: 509

