16 квітня 2023 року, у день Славного Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій приймав вітання з Великоднем у Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Свого Предстоятеля та священноархімандрита привітала братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
З Пасхою Христовою Блаженнішого владику також привітали ректор, професорсько-викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл.
Блаженніший Митрополит Онуфрій роздав усім подарунки під спів пасхальних піснеспівів.
У Великодню ніч Предстоятель очолив урочисте богослужіння у Києво-Печерській Лаврі.
Просмотров: 5302



