У неділю, 20 жовтня 2024 року, в неділю 17- ту після Пʼятидесятниці, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел освятив храм у селі Фонтанка, архієпископ Угольський Симеон звершив освячення престолу та церкви у місті Рахів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Одеської та Хустської єпархій. Просмотров: 248