17 серпня 2025 року у місті Хуст відбувся традиційний хресний хід із мощами святого мученика Гавриїла Білостоцького та святих землі нашої. Про це повідомляє пресслужба Хустської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Очолив хресний хід митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Разом із правлячим архієреєм участь у процесії взяли архієпископ Угольський Симеон, єпископ Скадовський Веніамін, єпископ Рахівський Марк, духовенство Хустської єпархії та близько десяти тисяч вірян.
Біля Алеї воїнів духовенство звершило літію за спочилими Захисниками України.
Також в ході процесії підносилися посилені молитви за мир для нашої Батьківщини.
Завершився хресний хід у Кирило-Мефодіївському кафедральному соборі, де віряни отримали архіпастирське благословення від митрополита Марка.
Просмотров: 301









