24 лютого 2026 року, у четверту річницю російської повномасштабної агресії проти України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у храмах та монастирях Української Православної Церкви будуть звершені богослужіння із сугубими молитовними проханнями за мир в Україні, за Захисників нашої Держави, а також панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Відповідний циркуляр Канцелярія Київської Митрополії направила усім єпархіальним архієреям Української Православної Церкви.
Просмотров: 113

