У Преображенському Княжицькому монастирі відбувся чернечий постриг

21 березня 2026 року у Спасо-Преображенському Княжицькому монастирі Бориспільської єпархії відбувся монашеський постриг насельника обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Facebook-сторінку монастиря.

Інока Вікентія було пострижено у мантію з іменем Зосима — на честь преподобного Зосими Палестинського.

Чин постригу звершив намісник обителі архієпископ Згурівський Амвросій.

Після звершення чину владика намісник звернувся зі словом настанови до нового ченця та побажав йому спасіння у Господі.

Просмотров: 74