21 березня 2026 року у Спасо-Преображенському Княжицькому монастирі Бориспільської єпархії відбувся монашеський постриг насельника обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Facebook-сторінку монастиря.
Інока Вікентія було пострижено у мантію з іменем Зосима — на честь преподобного Зосими Палестинського.
Чин постригу звершив намісник обителі архієпископ Згурівський Амвросій.
Після звершення чину владика намісник звернувся зі словом настанови до нового ченця та побажав йому спасіння у Господі.
Просмотров: 74





