З благословення митрополита Рівненського і Острозького Пимена у Здолбунівському благочинні провели ІІІ Пасхальний фестиваль недільних шкіл. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.
Фестиваль провели на території Різдво-Богородичного храму селища Мізоч.
Цьогоріч, зі слів організаторів, участь взяли майже 180 учасників з тринадцяти недільних шкіл. Також від деяких недільних шкіл були присутні представники в якості глядачів.
Захід традиційно розпочали з молитви, вступного слова благочинного та керівника відділу по роботі з недільними школами протоієрея Олександра Карпюка.
Ведучим фестивалю був протоієрей Віталій Величко.
Наприкінці заходу кожну недільну школу було відзначено в окремо визначеній номінації фестивалю. Також організатори вручили солодкі подарунки юним вихованцям.
Просмотров: 26







