Військовослужбовці ЗСУ подякували митрополиту Марку та вірянам Хустської єпархії за підтримку українських захисників

Військовослужбовці 4-го батальйону взводу «МТЗ» Збройних Сил України висловили щиру подяку митрополиту Хустському і Виноградівському Марку, духовенству та вірянам Хустської єпархії Української Православної Церкви за постійну підтримку українських захисників. Про це повідомляє пресслужба Хустської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Захисники подякували за надану фінансову допомогу та кошти, спрямовані на потреби Збройних Сил України і підтримку військовослужбовців, які боронять Українську державу.

У своєму зверненні військові наголосили, що духовна підтримка, молитва та небайдужість людей мають велике значення для українських воїнів у час випробувань.

У Хустській єпархії зазначили, що і надалі продовжуватимуть підтримувати захисників України, підносячи молитви за мир, українське військо та якнайшвидше настання справедливого миру на українській землі.

Просмотров: 24