24 травня 2026 року, у Неділю 7-му після Пасхи, в день пам’яті святих отців Першого Вселенського Собору, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив освячення домового храму на честь Трьох Святителів у селі Старі Бросківці Сторожинецького благочиння Чернівецької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.
Владиці співслужили благочинний Сторожинецького округу митрофорний протоієрей Василій Ковальчук, настоятель храму архімандрит Віссаріон (Чікал), духовенство єпархії. Соборно помолитися в день торжества прийшла велика кількість вірян.
У будинку, де облаштовано домовий храм, також є житлові приміщення, в яких планується приймати дітей-сиріт і організувати дитячий будинок за зразком того, що діє при Банченському монастирі.
Наприкінці богослужіння митрополит Мелетій привітав настоятеля та вірян з освяченням храму й виголосив проповідь. Насамкінець архімандрит Віссаріон подякував владиці за освячення храму та звершене богослужіння, духовенству й вірянам — за соборну молитву.
Просмотров: 37









