24 червня 2026 року намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря, архієпископ Іона (Черепанов) став донором крові для поранених військових. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку у фейсбук ієрарха.
Це вже 15-й раз від початку повномасштабного вторгнення, коли владика особисто здає кров.
Архієпископ Іона закликає українців з інших міст приєднуватися до донорських акцій та допомагати пораненим захисникам та медикам.
Активно долучаються до донорства й інші єпархії УПЦ. Зокрема, у Кіровоградській єпархії дружини священнослужителів кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та віряни Кіровоградської єпархії 12 червня долучилися до благодійної здачі крові.
Просмотров: 25

