Військовослужбовці 101 бригади 72 батальйону Збройних Сил України висловили подяку митрополиту Хустському і Виноградівському Марку, духовенству та вірянам усіх парафій Хустської єпархії за постійну підтримку українських воїнів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.
Захисники подякували за надану фінансову допомогу та виділені кошти на потреби Збройних Сил України.
У своєму зверненні військові наголосили, що духовна підтримка, молитва та небайдужість людей є надзвичайно важливими для українських воїнів у час випробувань.
«Хустська єпархія і надалі продовжує підтримувати Захисників України, підносячи молитви за мир, українське військо та якнайшвидше настання справедливого миру на нашій землі», — йдеться у повідомленні єпархіальної пресслужби.
Нагадаємо, нещодавно подяку Хустській єпархії висловлювали також військовослужбовці 4 батальйону взводу «МТЗ» Збройних Сил України.
Просмотров: 19

