У Київських духовних школах помолилися за упокоєння воїнів-захисників та жертв війни

22 червня 2026 року, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, з благословення ректора КДАіС архієпископа Білогородського Сильвестра у Київських духовних школах помолилися за упокоєння воїнів-захисників та жертв війни. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДА.

Заупокійну літію в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського Голосіївського чоловічого монастиря очолив регент академічного хору архімандрит Леонтій (Тупкало).

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл під керівництвом регента ієромонаха Іоасафа (Міронова).

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відзначається щорічно 22 червня. Ця пам’ятна дата припадає на день початку німецько-радянської війни (1941 рік) та була офіційно заснована у листопаді 2000 року згідно з Указом Президента України № 1245/2000. 

Вічна пам’ять Захисникам і Захисницям України, які віддали життя за свою Батьківщину!

Просмотров: 11